Heisann dere ! Vært litt stille fra meg siste tiden. Går i ett med skolestart og jobb...puh ! Men nå skal det snart bli godt å få en pust i bakken. Reiser om en go uke til Mallorca-Alcudia. Håper det blir fantastisk for foreldre & barn. Skal bo på et Sunwing Resort Hotel på stranda, ser frem til laate dager og total avslapping !
Skolejenta vår har nå snart hatt 2 uker på skolen i 1 trinn og stortrives. Spennende å følge med på ukeslekser og oppgaver :) Her ser dere bilde av en stolt jente første skoledag :)
Heisann! Takk for hyggelig kommentar hos meg! Nydelig skolejente! En kjempespennende tid hun har i møte nå! Så herlig det så ut i mallorca! Kjusa dere! Klem,I
Så koselig at du stikker innom! Jeg er en livsgla jente på 38 år, bosatt på Sørlandet. Vi kjøpte hus en varm vårdag i 2008. Drømmen var en plass rett ved skogen og sjøutsikt. Vært heldige og fått begge deler, og har nå pusset opp alt både inne og ute. Bor her med mann og 2 barn. Storesøster på 8 år og Lillebror på 4. Min store interesse er interiør. I bloggen min vil dere se bilder fra huset vårt og ellers hva jeg finner av inspirasjonskilder. Kjempekoselig om du legger igjen et spor ♥
Hei! Flott skulejente! Håper dokke får ein strålande ferie!
SvarSlettklem frå Elin :)
Heisann! Takk for hyggelig kommentar hos meg! Nydelig skolejente! En kjempespennende tid hun har i møte nå!
SvarSlettSå herlig det så ut i mallorca! Kjusa dere!
Klem,I
Så deilig med tur til varmere strøk. Skulle gitt mye for det akkurat nå. Klem Julie
SvarSlettHåper dere har en flott ferie!
SvarSlettNydelig skolejente!
Klem,
Anette Willemine
Flott blogg du har:) La oss til som følger:):)
SvarSlettKlem:)